KURUMLARA ÖZEL HİZMETLER

Dünya üzerinde en çok göz önünde olan endüstri Spor Endüstrisi. Birçok disiplin ve sektörle iş paydaşı olarak çalışan spor kurum ve markalar için bir değer merkezi. Popülerliği ve ulaştığı insan sayısı ile kurumların yaptığı yatırımları fazlasıyla geri veren spor yatırımları doğru yönetilmezse bir faciaya dönüşebilir. 

Spor İletişim olarak, kurumların spor odaklı çalışmalarına, alanlarında uzman danışmanlarımızla destek oluyor, projelere katkı sağlıyoruz. Aynı zamanda sporun eğlendirici, eğitici yönü ile kurumlara eğitimler ve kamplar sunuyoruz. 

shutterstock_206744158.jpg

Kurumsal Eğitimler

Takım olmak ve takım olma psikolojisi üzerine kurumsal eğitim hizmetleri sağlamaktayız. 

Korona virüs salgını nedeniyle eğitimlerimizi online platformlar üzerinden sağlamaktayız. 

shutterstock_354378314 (1).jpg

Spor Sponsorluğu Danışmanlığı

Spor sponsorluğu yönetimi, sponsorluk stratejilerinin oluşturulması ve sözleşmeler alanlarında uzman danışmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Sponsorluğunuzdan maksimum fayda almak için bize ulaşın, beraber çalışalım. 

shutterstock_1562068624_low_nwm.jpg

Spor Pazarlaması Danışmanlığı

Markanız, yeni ürününüz, yeni sportif kampanyalarınız ve yeni girişimlerinizin pazarlama stratejilerini beraber oluşturuyor ve yönetiyoruz. Spor pazarlaması alanında danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. 

shutterstock_1250551504.jpg

Sportif Etkinlik / Organizasyon Danışmanlığı

Sportif etkinliklerinizin oluşturulması ve yönetilmesinde sizlere destek olmaktayız. Etkinliklerin istediğiniz gibi gitmesi ve hiçbir unsurun eksik kalmaması için bizimle iletişime geçin. 

shutterstock_63358390_low_nwm.jpg

Spor Tesisleri ve Mekan Danışmanlığı

Etkinlikleriniz için tesis bulmakta ya da nasıl bir tesise ihtiyacınız olduğunu belirlemede sıkıntı mı çekiyorsunuz? Bize ulaşın, en hızlı şekilde sorununuzu çözelim. 

shutterstock_632025230.jpg

Spor Odaklı Eğitim Kampları

Eğitim kamplarınızı çeşitli sportif etkinliklerle destekliyor, kampı yapacağınız yeri belirmede sizlere yardımcı oluyoruz. Bize ulaşın, eğitim kamplarınızı beraber planlayalım. 

shutterstock_454789036.jpg

Markalaşma Danışmanlığı

Yeni oluşturduğunuz spor markasının gelişimi için markalaşma alanında uzman danışmanlarımızla sizlere destek veriyoruz.